Szkoła jazdy OSK Piotr zaprasza na kursy do oddziałów: w Lublin (OSK Piotr Lublin), w Łęcznej (OSK Piotr Łęczna) oraz w Poniatowej (OSK Piotr Poniatowa).
Centrala w Lublinie: Droga Męczenników Majdanka 57/2
Oddziały: Lublin, Łęczna, Poniatowa - Opole lub.

OSK Piotr jest jedyną w Lublinie ośrodkiem szkolenia kierowców,
który pozwoli Ci na kompleksowe przygotowanie do egzaminu, na które składają się:
– kursy prawa jazdy oraz kursy zawodowe
– badanie lekarskie oraz medycyna pracy
– badania w poradni psychologicznej

A to wszystko w 1 miejscu!

Misja OSK Piotr

W OSK PIOTR skupiamy się na tym, aby stworzyć jak największą wartość dla otaczających nas ludzi. Zarówno naszych kursantów, jak i pracowników. Dzięki temu osiągamy przyjazną atmosferę do prowadzenia szkoleń, a nasi kursanci cenią nas za to, że staramy się w pełni zrozumieć ich potrzeby i pomóc im w osiągnięciu swoich celów w możliwie najprostszy sposób.

Oferta OSK PIOTR obejmuje szereg kursów:
– prawa jazdy
– kursów zawodowych

W OSK PIOTR zdajemy sobie sprawę, jak bardzo stresującą rzeczą dla przyszłych kierowców może być kurs prawa jazdy. To właśnie dlatego w OSK PIOTR postanowiliśmy w sposób szczególny zadbać o naszych przyszłych kierowców zatrudniając doświadczonych i cierpliwych instruktorów, którzy zawsze służą pomocą naszym kursantom.
W OSK PIOTR rozumiemy również kierowców zawodowych, tym z kolei zależy na jak najszybszym zdobyciu uprawnień do pracy. Mając na uwadze ten fakt w OSK PIOTR tworzymy minimum formalności do zdobycia odpowiednich uprawnień. Jako jedyna szkoła jazdy posiadamy również gabinet medycyny pracy, poradnię psychologiczną oraz możliwość odbycia kursów zawodowych w jednym miejscu!

Korzyści: Podsumowanie

Podsumowując szereg korzyści wynikając z uczestnictwa w naszych szkoleniach, postanowiliśmy wyszczególnić te najważniejsze, za które docenili nas nasi kursanci:

MINIMUM FORMALNOŚCI

OSK PIOTR to SZKOŁA JAZDY, GABINET MEDYCYNY PRACY oraz PORADNIA PSYCHOLOGICZNA w jednym miejscu.

ELASTYCZNE GODZINY JAZD

DOŚWIADCZENI I CIERPLIWI INSTRUKTORZY

pojazdy takie, na jakich zdaje się egzamin w Wordzie

duży plac manewrowy w dobrej lokalizacji

Najlepiej położony plac manewrowy w mieście, dzięki któremu nie będziesz tracił czasu na dojazdy poza miasto.

szybki dojazd do Wordu

Najwięcej oblanych egzaminów jest w okolicach WORDu, a my mamy blisko, aby przećwiczyć tamte rejony 🙂

INSTRUKTORZY

Dawid

Posiadane uprawnienia instruktorskie: A, B, C, CE, D

Cześć!

Nazywam się Dawid, jestem instruktorem jazdy w OSK PIOTR już od ponad czterech lat. Specjalizuję się w prowadzeniu kursów na prawo jazdy kategorii A. Mimo faktu, że posiadam również uprawnienia do prowadzenia szkoleń na prawo jazdy na samochody osobowe, to jednak motocykl pozostaje największą pasja mojego życia. Mam nadzieję, że spotkamy się na placu manewrowym, a potem wyjedziemy na miasto i zarażę Cię moją „zajawką”. Pozdrawiam!

Jakub

Posiadane uprawnienia instruktorskie: A, B

Hej 🙂 Z tej strony Kuba, instruktor szkoły jazdy OSK PIOTR. Cóż by tu o sobie powiedzieć… Mam bzika na punkcie jednośladów i jestem pewien, że każdy kto pozna smak jeżdżenia na dwóch kołach, odkryje w sobie tak wielką pasję, jak odkryłem niegdyś ja. I tego właśnie chciałem Ci życzyć. Do zobaczenia!

Mariusz

Posiadane uprawnienia instruktorskie: kat. A, B, C

Galeria

Zapisy

Zapraszamy do zapisów na kursy!

Im wcześniej zaczniesz, tym szybciej będziesz mógł się cieszyć zdanym prawem jazdy, dlatego nie odwlekaj decyzji o podjęciu nauki na potem!