OSK PIOTR - nauka jazdy Lublin - Kursy zawodowe dla kierowców Lublin - Badania lekarskie Lublin - Medycyna pracy Lublin - Poradnia psychologiczna Lublin
81 744 11 14
Infolinia : 7:00 - 20:00
od poniedziałku do soboty
Lublin, Droga Męczenników Majdanka 57/2

OSK Piotr jest jedyną w Lublinie ośrodkiem szkolenia kierowców,
który pozwoli Ci na kompleksowe przygotowanie do egzaminu, na które składają się:
– kursy prawa jazdy oraz kursy zawodowe
– badanie lekarskie oraz medycyna pracy
– badania w poradni psychologicznej

A to wszystko w 1 miejscu!

Misja OSK Piotr

W OSK Piotr skupiamy się na tym, aby stworzyć jak największą wartość dla otaczających nas ludzi. Zarówno naszych kursantów, jak i pracowników. Dzięki temu osiągamy przyjazną atmosferę do prowadzenia szkoleń, a nasi kursanci cenią nas za to, że staramy się w pełni zrozumieć ich potrzeby i pomóc im w osiągnięciu swoich celów w możliwie najprostszy sposób.

Oferta OSK Piotr obejmuje szereg kursów:
– prawa jazdy
– kursów zawodowych

W OSK Piotr zdajemy sobie sprawę, jak bardzo stresującą rzeczą dla przyszłych kierowców może być kurs prawa jazdy. To właśnie dlatego w OSK Piotr postanowiliśmy w sposób szczególny zadbać o naszych przyszłych kierowców zatrudniając doświadczonych i cierpliwych instruktorów, którzy zawsze służą pomocy naszym kursantom.
W OSK Piotr rozumiemy również kierowców zawodowych, tym z kolei zależy na jak najszybszym zdobyciu uprawnień do pracy. Mając na uwadze ten fakt w OSK Piotr tworzymy minimum formalności do zdobycia odpowiednich uprawnień. Jako jedyna szkoła jazdy posiadamy również gabinet medycyny pracy, poradnię psychologiczną oraz możliwość odbycia kursów zawodowych w jednym miejscu!

Korzyści: Podsumowanie

Podsumowując szereg korzyści wynikając z uczestnictwa w naszych szkoleniach, postanowiliśmy wyszczególnić te najważniejsze, za które docenili nas nasi kursanci:

MINIMUM FORMALNOŚCI

OSK Piotr to SZKOŁA JAZDY, GABINET MEDYCYNY PRACY oraz PORADNIA PSYCHOLOGICZNA w jednym miejscu.
Nie będziesz musiał fatygować się po różnego rodzaju podpisy od lekarzy itp.

ELASTYCZNE GODZINY JAZD

DOŚWIADCZENI I CIERPLIWI INSTRUKTORZY

pojazdy takie, na jakich zdaje się egzamin w Wordzie

Wiele szkół uczy na innych pojazdach, co sprawia późniejsze trudności na samym egzaminie.

duży plac manewrowy w dobrej lokalizacji

Najlepiej położony plac manewrowy w mieście dzięki któremu nie będziesz tracił czasu na dojazdy poza miasto.

szybki dojazd do Wordu

Najwięcej oblanych egzaminów jest w okolicach Wordu, a my mamy blisko, aby przećwiczyć tamte rejony 🙂

INSTRUKTORZY

Jan Kowalski

Kategoria A2 uprawnia do kierowania motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2 kW/kg,motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW, motorowerem(skuterem) oraz czterokołowcem lekkim. Aby przystąpić do kursu (a następnie do egzaminu), należy mieć ukończone 18 lat.

Jan Kowalski

Kategoria A2 uprawnia do kierowania motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2 kW/kg,motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW, motorowerem(skuterem) oraz czterokołowcem lekkim. Aby przystąpić do kursu (a następnie do egzaminu), należy mieć ukończone 18 lat.

Galeria

Zapisy

Zapraszamy do zapisów na kursy!

Im wcześniej zaczniesz, tym szybciej będziesz mógł się cieszyć zdanym prawem jazdy, dlatego nie odwlekaj decyzji o podjęciu nauki na potem!