OSK PIOTR - nauka jazdy Lublin - Kursy zawodowe dla kierowców Lublin - Badania lekarskie Lublin - Medycyna pracy Lublin - Poradnia psychologiczna Lublin
81 744 11 14
Infolinia : 7:00 - 20:00
od poniedziałku do soboty
Lublin, Droga Męczenników Majdanka 57/2

Kursy PrawA
Jazdy Motocykl – Skuter

  • MOTOCYKL (Kurs Kategoria A)
  • SKUTER (Kurs Kategoria AM)
  • MOTOCYKL do 125 ccm (Kurs Kategoria A1)
  • MOTOCYKL do 650 ccm (Kurs Kategoria A2)

Zapraszamy Państwa do przystąpienia do jednego
z profesjonalnych kursów prawa jazdy na pojazdy jednośladowe (motocykl – skuter):

Prawo jazdy
KATEGORIA
(motocykl)

1790 zł (1690 zł – ze swoimi badaniami)

Uprawnia do kierowania motocyklem oraz motocyklem z przyczepą, a także pojazdami dla kat. AM (motorower i czterokołowiec lekki). Motocykle, motorowery i pojazdy czterokołowe mogą ciągnąć przyczepę o masie określonej przez producenta, ale nieprzekraczającej 50% masy pojazdu nieobciążonego.

Aby ubiegać się o prawo jazdy kat. A należy mieć ukończone 24 lata, jeżeli będzie to pierwsze prawo jazdy na jednoślady, a w  przypadku posiadania wcześniej prawa jazdy A2 przez okres min. 2 lat – 20 lat oraz otrzymać orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów.

Kurs można rozpocząć 3 m-ce przed osiągnięciem wymaganego przepisami wieku.

Prawo jazdy
KATEGORIA
skuter / quad

900 zł (800 zł – ze swoimi badaniami)

Kategoria AM uprawnia do kierowania motorowerem (o pojemności skokowej silnika nieprzekraczającej 50 cm3, a w przypadku motorowerów z silnikiem elektrycznym o mocy nie przekraczającej 4kW i prędkości ograniczonej konstrukcyjnie do 45 km/h), tzw. czterokołowcem lekkim (np.quadem) o masie własnej nieprzekraczającej 350 kg i o konstrukcyjnie ograniczonej prędkości jazdy do 45 km/h oraz motorowerem i czterokołowcem lekkim z przyczepą. Motocykle, motorowery i pojazdy czterokołowe mogą ciągnąć przyczepę o masie określonej przez producenta, ale nieprzekraczającej 50% masy pojazdu nieobciążonego.

Aby ubiegać się o prawo jazdy kat. AM należy mieć ukończone 14 lat oraz otrzymać orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów. Osoby niepełnoletnie są dodatkowo zobowiązane dostarczyć pisemną zgodę rodzica/opiekuna na rozpoczęcie kursu.

Kurs można rozpocząć 3 m-ce przed osiągnięciem wymaganego przepisami wieku.

Prawo jazdy
KATEGORIA
monocykl do 125 ccm

1390 zł (1290 zł – ze swoimi badaniami)

Kategoria A1 prawa jazdy uprawnia do kierowania motocyklem o pojemności skokowej silnika nieprzekraczającej 125 cm3, mocy nieprzekraczającej 11 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,1 kW/kg, motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW oraz motocyklem z przyczepą, a także pojazdami dla kat. AM (motorower i czterokołowiec lekki). Motocykle, motorowery i pojazdy czterokołowe mogą ciągnąć przyczepę o masie określonej przez producenta, ale nieprzekraczającej 50% masy pojazdu nieobciążonego.

Aby ubiegać się o prawo jazdy kat. A1 należy mieć ukończone 16 lat oraz otrzymać orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów. Osoby niepełnoletnie są dodatkowo zobowiązane dostarczyć pisemną zgodę rodzica/opiekuna na rozpoczęcie kursu.

Kurs można rozpocząć 3 m-ce przed osiągnięciem wymaganego przepisami wieku.

Prawo jazdy
KATEGORIA
monocykl do 650 ccm

1790 zł (1690 zł – ze swoimi badaniami)

Kategoria A2 uprawnia do kierowania motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2 kW/kg, motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW, motocyklem z przyczepą, a także pojazdami dla kat. AM (motorower i czterokołowiec lekki). Motocykle, motorowery i pojazdy czterokołowe mogą ciągnąć przyczepę o masie określonej przez producenta, ale nieprzekraczającej 50% masy pojazdu nieobciążonego.

Aby ubiegać się o prawo jazdy kat. A2 należy mieć ukończone 18 lat oraz otrzymać orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów.

Kurs można rozpocząć 3 m-ce przed osiągnięciem wymaganego przepisami wieku, ale wówczas osoby niepełnoletnie są dodatkowo zobowiązane dostarczyć pisemną zgodę rodzica/opiekuna na rozpoczęcie kursu.

.

30 godzin zajęć teoretycznych

podczas których kursant zdobywa wiedzę z zakresu obsługi motocykla oraz przepisów ruchu drogowego

20 godzin zajęć praktycznych

odbywających się zarówno na placu manewrowym jak i w ruchu drogowym

szkolenie w zakresie
pierwszej pomocy

badania lekarskie

materiały dydaktyczne

DLACZEGO OSK PIOTR?

Przygotowując ofertę kursu prawa jazdy na pojazdach jednośladowych tj. motocykl lub skuter w OSK Piotr szczególną uwagę postawiliśmy na bezpieczeństwo naszych kursantów. Bezpieczeństwo – zarówno w trakcie trwania kursu, jak i po zdaniu egzaminu praktycznego. Nasi doświadczeni instruktorzy w sposób szczególny dbają o merytoryczne oraz mentalne przygotowanie przyszłego kierowcy: są cierpliwi, wyrozumiali i służą pomocą.

Korzyści dla kursantów

Oprócz szczególnego nacisku na bezpieczeństwo naszych kursantów, w OSK Piotr stworzyliśmy szereg dogodności oraz wartości, które dostarczamy każdego dnia swoim klientom. Możemy pochwalić się najlepszą zdawalnością w Lublinie (w przypadku egzaminów na pojazdy jednośladowe), ale nasi klienci cenią nas również za:

MINIMUM FORMALNOŚCI

OSK Piotr to SZKOŁA JAZDY, GABINET MEDYCYNY PRACY oraz PORADNIA PSYCHOLOGICZNA w jednym miejscu.
Nie będziesz musiał fatygować się po różnego rodzaju podpisy od lekarzy itp.

ELASTYCZNE GODZINY JAZD

DOŚWIADCZENI I CIERPLIWI INSTRUKTORZY

pojazdy takie, na jakich zdaje się egzamin w Wordzie

Wiele szkół uczy na innych pojazdach, co sprawia późniejsze trudności na samym egzaminie.

duży plac manewrowy w dobrej lokalizacji

Najlepiej położony plac manewrowy w mieście dzięki któremu nie będziesz tracił czasu na dojazdy poza miasto.

szybki dojazd do Wordu

Najwięcej oblanych egzaminów jest w okolicach Wordu, a my mamy blisko, aby przećwiczyć tamte rejony 🙂

INSTRUKTORZY

Dawid

Posiadane uprawnienia instruktorskie: A, B, C, CE, D

Cześć!

Nazywam się Dawid, jestem instruktorem jazdy w „Piotrze” już od ponad czterech lat. Piotrze, czyli – moim zdaniem – najlepszej szkole jazdy w Lublinie (jak nie w Polsce! :). Specjalizuję się w prowadzeniu kursów na prawo jazdy kategorii A. Mimo faktu, że posiadam również uprawnienia do prowadzenia szkoleń na prawo jazdy na samochody osobowe, to jednak motocykl pozostaje największą pasja mojego życia. Mam nadzieję, że spotkamy się na placu manewrowym, a potem wyjedziemy na miasto i zarażę Cię moją „zajawką”. Pozdrawiam!

Jakub

Posiadane uprawnienia instruktorskie: A, B

Hej 🙂 Z tej strony Kuba, instruktor szkoły jazdy OSK Piotr. Cóż by tu o sobie powiedzieć … Mam bzika na punkcie jednośladów i jestem pewien, że każdy kto pozna smak jeżdżenia na dwóch kołach, odkryje w sobie tak wielką pasję, jak odkryłem niegdyś ja. I tego właśnie chciałem Ci życzyć. Do zobaczenia!

Ewelina

Posiadane uprawnienia instruktorskie: kat. A, B

Galeria

Zapisy

Zapraszamy do zapisów na kursy!

Im wcześniej zaczniesz, tym szybciej będziesz mógł się cieszyć zdanym prawem jazdy, dlatego nie odwlekaj decyzji o podjęciu nauki na potem!