Szkoła jazdy OSK Piotr zaprasza na kursy do oddziałów: w Lublin (OSK Piotr Lublin), w Łęcznej (OSK Piotr Łęczna) oraz w Poniatowej (OSK Piotr Poniatowa).
Centrala w Lublinie: Droga Męczenników Majdanka 57/2
Oddziały: Lublin, Łęczna, Poniatowa - Opole lub.

Kurs operator wózka widłowego

Zapraszamy Państwa do przystąpienia do
profesjonalnego kursu operatora wózka widłowego.

Kurs operatora wózka widłowego wraz z bezpieczną wymianą butli gazowej – przygotowuje do egzaminu państwowego UDT, który umożliwia podjęcie pracy na terenie naszego kraju. Wydajemy również certyfikaty w języku angielskim oraz niemieckim umożliwiające pracę za granicą.
Otrzymane uprawnienia umożliwiają kierowanie (operowanie) wózków widłowych jezdniowych podnośnikowych wszystkich typów z napędem spalinowym, akumulatorowym lub na gaz propan – butan LPG do wysokości podnoszenia 6m. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest:

  • ukończony 18. rok życia
  • przynajmniej podstawowe wykształcenie

Cena kursu zawiera również organizację egzaminu UDT!

Cena: 740 zł (z materiałami dydaktycznymi)

Kurs obejmuje:

Zajęcia teoretyczne i praktyczne.
Zakończony jest egzaminem przeprowadzonym w ośrodku.
Po szkoleniu i zdaniu egzaminu otrzymujecie Państwo zaświadczenie o ukończeniu kursu ”kierowca wózków jezdniowych z bezpieczną wymianą butli” w języku polskim, angielskim lub niemieckim.

DLACZEGO OSK PIOTR?

Najczęstszym powodem, dla którego przyszli kierowcy – operatorzy wózków widłowych podejmują uczestnictwa w kursie, są plany zawodowe kursantów. W OSK Piotr dbamy o to, aby późniejsi kierowcy zawodowi nie musieli napotykać na zbędny opór podczas uczestnictwa w kursie przejawiający się ogromną ilością biurokratycznych norm, dokumentów itd. W OSK Piotr dbamy o to, aby formalności były sprowadzone do minimum. Dlatego też – jako jedyna szkoła jazdy w Lublinie prowadzimy zajęcia dla kierowców, poradnię psychologiczną oraz gabinet medycyny pracy w jednym miejscu, co w sposób szczególny zostało docenione przez naszych kursantów.

Korzyści dla kursantów

Oprócz szczególnego nacisku na ograniczenie zbędnej biurokracji, w OSK PIOTR stworzyliśmy szereg dogodności oraz wartości, które dostarczamy każdego dnia swoim klientom. Nasi klienci cenią nas za:

MINIMUM FORMALNOŚCI

OSK PIOTR to SZKOŁA JAZDY, GABINET MEDYCYNY PRACY oraz PORADNIA PSYCHOLOGICZNA w jednym miejscu.

ELASTYCZNE GODZINY JAZD

DOŚWIADCZENI I CIERPLIWI INSTRUKTORZY

pojazdy takie, na jakich zdaje się egzamin w Wordzie

duży plac manewrowy w dobrej lokalizacji

Najlepiej położony plac manewrowy w mieście dzięki któremu nie będziesz tracił czasu na dojazdy poza miasto.

szybki dojazd do Wordu

Najwięcej oblanych egzaminów jest w okolicach WORDu, a my mamy blisko, aby przećwiczyć tamte rejony 🙂

Zapisy

Zapraszamy do zapisów na kursy!

Im wcześniej zaczniesz, tym szybciej będziesz mógł się cieszyć zdanym prawem jazdy, dlatego nie odwlekaj decyzji o podjęciu nauki na potem!