OSK PIOTR - nauka jazdy Lublin - Kursy zawodowe dla kierowców Lublin - Badania lekarskie Lublin - Medycyna pracy Lublin - Poradnia psychologiczna Lublin
81 744 11 14
Infolinia : 7:00 - 20:00
od poniedziałku do soboty
Lublin, Droga Męczenników Majdanka 57/2

Kurs operator wózka widłowego

Zapraszamy Państwa do przystąpienia do
profesjonalnego kursu operatora wózka widłowego:

Kurs operatora wózka widłowego wraz z bezpieczną wymianą butli gazowej – uprawnia do kierowania (operowania) wózków widłowych jezdniowych podnośnikowych wszystkich typów z napędem spalinowym, akumulatorowym lub na gaz propan – butan LPG do wysokości podnoszenia 6m. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest uzyskanie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwskazań do wykonywania zawodu kierowcy – operatora wózków jezdniowych oraz:

  • ukończony 18 rok życia
  • przynajmniej podstawowe wykształcenie
  • Cena 300 zł (z badaniami lekarskimi oraz materiałami dydaktycznymi)

Kurs obejmuje:

Kurs prowadzony jest na podstawie programu UDT Gliwice (Nr rejestru akademii UDT: 379/2012/W-P), składa się z części teoretycznej i praktycznej.
Zakończony jest egzaminem przeprowadzonym w ośrodku.
Po szkoleniu i zdaniu egzaminu otrzymujecie Państwo zaświadczenie o ukończeniu kursu ”kierowca wózków jezdniowych z bezpieczną wymianą butli„ w języku polskim i angielskim.

DLACZEGO OSK PIOTR?

Najczęstszym powodem, dla którego przyszli kierowcy – operatorzy wózków widłowych podejmują uczestnictwa w kursie, są plany zawodowe kursantów. W OSK Piotr dbamy o to, aby późniejsi kierowcy zawodowi nie musieli napotykać na zbędny opór podczas uczestnictwa w kursie przejawiający się ogromną ilością biurokratycznych norm, dokumentów itd. W OSK Piotr dbamy o to, aby formalności były sprowadzone do minimum. Dlatego też – jako jedyna szkoła jazdy w Lublinie prowadzimy zajęcia dla kierowców, poradnię psychologiczną oraz gabinet medycyny pracy w jednym miejscu, co w sposób szczególny zostało docenione przez naszych kursantów.

Korzyści dla kursantów

Oprócz szczególnego nacisku na ograniczenie zbędnej biurokracji, w OSK Piotr stworzyliśmy szereg dogodności oraz wartości, które dostarczamy każdego dnia swoim klientom. Nasi klienci cenią nas również za:

MINIMUM FORMALNOŚCI

OSK Piotr to SZKOŁA JAZDY, GABINET MEDYCYNY PRACY oraz PORADNIA PSYCHOLOGICZNA w jednym miejscu.
Nie będziesz musiał fatygować się po różnego rodzaju podpisy od lekarzy itp.

ELASTYCZNE GODZINY JAZD

DOŚWIADCZENI I CIERPLIWI INSTRUKTORZY

pojazdy takie, na jakich zdaje się egzamin w Wordzie

Wiele szkół uczy na innych pojazdach, co sprawia późniejsze trudności na samym egzaminie.

duży plac manewrowy w dobrej lokalizacji

Najlepiej położony plac manewrowy w mieście dzięki któremu nie będziesz tracił czasu na dojazdy poza miasto.

szybki dojazd do Wordu

Najwięcej oblanych egzaminów jest w okolicach Wordu, a my mamy blisko, aby przećwiczyć tamte rejony 🙂

Zapisy

Zapraszamy do zapisów na kursy!

Im wcześniej zaczniesz, tym szybciej będziesz mógł się cieszyć zdanym prawem jazdy, dlatego nie odwlekaj decyzji o podjęciu nauki na potem!