OSK PIOTR - nauka jazdy Lublin - Kursy zawodowe dla kierowców Lublin - Badania lekarskie Lublin - Medycyna pracy Lublin - Poradnia psychologiczna Lublin

Infolinia : 8:00 - 17:00
od poniedziałku do piątku
sobota 9.00 - 13.00
Lublin, ul. Droga Męczenników Majdanka 57/2

Raport branżowy: kierowca zawodowy zarabia nawet 9000 zł “na rękę”!

Wielu młodych Polaków zadaje sobie pytanie: co robić w życiu, aby mieć na godne utrzymanie?
Zarabiać na tyle dobrze, aby mieć na zakup własnego mieszkania, zdrowe wyżywienie, opiekę zdrowotną.
Już nie mówiąc o wakacjach, wyjazdach zagranicznych oraz przyjemnościach.
Badania potwierdzają, że większość z nas żyje zdecydowanie poniżej średniej europejskiej,
co więcej – na skraju ubóstwa. Kończymy edukację, liceum, technikum, czasem nawet studia wyższe
– pozostaje pytanie: co robić w życiu?
Istnieją na szczęście zawody, które pozwalają na dobre zarobkowanie w naszym kraju.
Co prawda w tych branżach zarobki nie są jeszcze utrzymywane na takim samym poziomie
jak u naszych zachodnich sąsiadów – w Niemczech, ale nie odbiegają od nich w szczególny sposób.
Mamy tutaj na myśli pracę jako kierowca zawodowy.

Wg. raportu “Zarobki kierowców zawodowych w Polsce”, przygotowanego przez TransJobs.eu, mediana zarobków 5280 zł netto, a ponad 20 % kierowców zarabia powyżej 7 000 zł! Pensja kierowców uzupełniana jest o diety, dodatki oraz premie. To powoduje, że część kierowców zarabia znacznie wyższe, nawet 5-cio cyfrowe kwoty.

Szkoła jazdy OSK Piotr przyjęła misję nagłośnienia w społeczeństwie tej bardzo optymistycznej informacji.
Z myślą o młodych mężczyznach (kobietach również!), osobach starszych, bez względu na poziom wykształcenia,
zebraliśmy listę powodów, dla których warto zostać kierowcą zawodowym.

 

Oto ona:
– 1 –

Zarobki znacznie przewyższające średnią krajową. W Polsce mało kto może się pochwalić wynagrodzeniem wyższym niż 7 000 zł „na rękę”. W branży kierowców zawodowych taka pensja to nikogo nie zadziwiający standard. Znamy przypadki, w których kierowcy zawodowi zarabiają znacznie wyższe kwoty!

– 2 –

Kierowcy zawodowi odwiedzają miejsca, do których nie każdy ma szansę dotrzeć. Jeśli jesteś osobą ciekawą świata, żądną przygód – praca kierowcy będzie dla Ciebie idealna. Będziesz odkrywać nowe miejsca w naszym kraju oraz za granicą. To niesamowite doświadczenie!

– 3 –

Wolność i niezależność. Tymi dwoma przymiotnikami można najtrafniej określić zalety pracy kierowcy zawodowego. Mimo, że codzienny grafik obowiązków jest dokładnie zaplanowany w najdrobniejszym szczególe w zależności od ilości i lokalizacji punktów dostaw, będziesz miał okazję do podejmowania szybkich decyzji, od których w dużym stopniu zależeć będzie czy dostawy wykonane będą na czas i terminowo, a czasem konieczność pracy po godzinach, aby zrealizować zaplanowane zlecenie.

– 4 –

Przygoda, przygoda i jeszcze raz przygoda! Każdy Twój dzień będzie różnić się od poprzedniego. Jako kierowca zawodowy spodziewaj się różnorodności w codziennym harmonogramie zajęć oraz urozmaiconych punktów dostaw. Czekają Cię trasy w różne miejsca. Od krótkich tras po drogach lokalnych, aż po długie wyjazdy podczas których odwiedzisz wiele krajów.

CHCESZ ZOSTAĆ KIEROWCĄ?

Czy jesteś na etapie poszukiwania drogi rozwoju zawodowego? Sposobu na życie? A może już gdzieś pracujesz, ale dalej szukasz dla siebie lepszych warunków? Godnej pensji, przygody?Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś „TAK”, znaczy że znalazłeś się w dobrym miejscu. OSK Piotr to szkoła, w której swoją przygodę z zawodem kierowcy zaczynało setki, jak nie tysiące kursantów. Posiadamy bogate doświadczenie w branży i wiemy, dlaczego nasi kursanci decydują się na wybór takiej, a nie innej ścieżki zawodowej. Praca kierowcy zawodowego to wspaniała przygoda.

Wydaje się zbyt piękne, aby było prawdziwe? Mamy dla Ciebie kolejną wiadomość. Nie dość, że wszystkie powyższe zalety bycia kierowcą zawodowym są rzeczywiste, na nich nie kończą się atuty pracy w tym zawodzie! Branża transportowa jest jedną z najlepiej rozwijających się na całym świecie. W Polsce co roku zwiększa się zapotrzebowanie na co najmniej 30 tys kierowców zawodowych. Zarobki w tym zawodzie stale rosną, tak samo jak rośnie zapotrzebowanie na pracowników w tej branży. A zdobycie wymaganych uprawnień jest stosunkowo łatwym zadaniem.

ZAPISY

Zapraszamy do zapisów na kursy!
Im wcześniej zaczniesz, tym szybciej będziesz mógł się cieszyć zdanym prawem jazdy, dlatego nie odwlekaj decyzji o podjęciu nauki na potem!