OSK PIOTR - nauka jazdy Lublin - Kursy zawodowe dla kierowców Lublin - Badania lekarskie Lublin - Medycyna pracy Lublin - Poradnia psychologiczna Lublin

Infolinia : 8:00 - 17:00
od poniedziałku do piątku
sobota 9.00 - 13.00
Lublin, ul. Droga Męczenników Majdanka 57/2

BADANIA KIEROWCÓW

Gabinet medycyny pracy powstał z myślą o kierowcach zawodowych, którzy wg. polskiego prawa są zobowiązani do przejścia badań z zakresu medycyny pracy aby móc czynnie wykonywać swój zawód. Dzięki temu, że w OSK Piotr gabinet medycyny pracy, pracownia psychologiczna oraz wszystkie kursy odbywają się w jednym miejscu, nasi kursanci nie są narażeni na zbędne trudności formalne – wszystko, co będzie Ci potrzebne do uzyskania prawa jazdy załatwisz u nas!

MEDYCYNA PRACY DLA WSZYSTKICH KIEROWCÓW

ZAPISY

Badania lekarskie kierowców, Medycyna pracy

 

Przez lata doświadczeń związanych z branżą nauki jazdy i zapoznaniem się z niedogodnościami naszych absolwentów postanowiliśmy otworzyć medycynę pracy dla kierowców, kierowców zawodowych oraz przyszłych kierowców w celu ułatwienia i przyśpieszenia formalności związanych z wykonaniem badań oraz zdobyciem prawa jazdy. Wizyta u lekarza to pierwsza czynność, która pozwoli wyrobić Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) lub Profil Kierowcy Zawodowego (PKZ). Nasi wyspecjalizowani lekarze przebadają Państwa w zakresie wszystkich kategorii, a nasza kadra w rejestracji wtajemniczy w tajniki zdobycia prawa jazdy i odpowie na wszystkie pytania.

Poniżej przedstawiamy informacje dla poszczególnych grup klientów:

Badania lekarskie, medycyna pracy, wszystko w jednym miejsci

Badania dla kandydatów na kierowców i kierowców AM, A1, A2,A, B, B+E, T:

           – kierowców przedłużających terminowe prawo jazdy

           – kandydatów na kierowców, potrzebne do wyrobienia PKK

           – kierowców, którzy wymieniają zagraniczne prawo jazdy   

Po przejściu badań lekarskich otrzymują Państwo orzeczenie, które pozwala nam wymienić poprzednie prawo jazdy lub wyrobić Profil Kandydata na Kierowcę.

 

W przypadku kierowców, którzy mieli cofnięte uprawnienia za jazdę po alkoholu lub stworzenie wypadku drogowego badań nie wykonujemy. Natomiast zachęcamy do kontaktu w celu konsultacji otrzymanego pisma. Pomożemy obrać najodpowiedniejszą drogę odzyskania prawa jazdy oraz pomożemy w wykonaniu badania psychologicznego.

Badania kierowców zawodowych C, C+E, D, D+E:

  • badania dla kierowców chcących rozszerzyć swoje kompetencje o kat. C,C+E, D, D+E, które pozwolą wyrobić PKK ( Profil Kandydata na Kierowcę )
  • badania dla kierowców chcących przystąpić do egzaminu z kwalifikacji wstępnej ( przewóz rzeczy, przewóz osób), pozwala wyrobić PKZ ( Profil Kierowcy Zawodowego )
  • badania dla kierowców chcących wymienić prawo jazdy, które skończyło ważność
  • badania dla kierowców chcących przystąpić do odnowienia prawa jazdy, wyrobienie PKZ

Badanie jest przeprowadzane po wcześniejszym przejściu badań psychologicznych na które również zapraszamy do naszej firmy. Badanie psychologiczne jest wykonywane bezpośrednio przed badaniem lekarskim po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty.

Gabinet medycyny pracy powstał z myślą o kierowcach zawodowych, którzy wg. polskiego prawa są zobowiązani do przejścia badań z zakresu medycyny pracy aby móc czynnie wykonywać swój zawód. Dzięki temu, że w OSK Piotr gabinet medycyny pracy, pracownia psychologiczna oraz wszystkie kursy odbywają się w jednym miejscu, nasi kursanci nie są narażeni na zbędne trudności formalne – wszystko, co będzie Ci potrzebne załatwisz u nas!

ZAPISY

Zapraszamy do zapisów na kursy!
Im wcześniej zaczniesz, tym szybciej będziesz mógł się cieszyć zdanym prawem jazdy, dlatego nie odwlekaj decyzji o podjęciu nauki na potem!