OSK PIOTR - nauka jazdy Lublin - Kursy zawodowe dla kierowców Lublin - Badania lekarskie Lublin - Medycyna pracy Lublin - Poradnia psychologiczna Lublin

Infolinia : 8:00 - 17:00
od poniedziałku do piątku
sobota 9.00 - 13.00
Lublin, ul. Droga Męczenników Majdanka 57/2

Kursy Prawa Jazdy
Samochód osobowy

  • SAMOCHÓD OSOBOWY (Kategoria B)
  • Z AUTOMATYCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW (Kategoria B automat)

Zapraszamy Państwa do przystąpienia do jednego
z profesjonalnych kursów prawa jazdy na samochód osobowy.

Prawo jazdy
KATEGORIA
samochód osobowy

Samochód osobowy

3300 zł

Samochód osobowy

Uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 tony (samochód osobowy, lekki samochód ciężarowy/dostawczy), czterokołowcem (np.quad), ciągnikiem rolniczym, pojazdem wolnobieżnym oraz pojazdami dla kat. AM (motorower i czterokołowiec lekki). Kat. B uprawnia również do prowadzenia ww. pojazdów z tzw. przyczepą lekką (do 750 kg), a także pojazdów samochodowych z przyczepą inną niż lekka, z zastrzeżeniem, że wówczas łączna masa całkowita samochodu i przyczepy nie może przekroczyć 3,5 tony. Od 2014 r. posiadanie prawa jazdy kat. B przez okres dłuższy niż 3 lata są uprawnione do prowadzenia motocykli o pojemności do 125 cm3.

Aby ubiegać się o prawo jazdy kat. B należy mieć ukończone 18 lat oraz otrzymać orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów.

Kurs na prawo jazdy można rozpocząć 3 m-ce przed osiągnięciem wymaganego przepisami wieku, ale wówczas osoby niepełnoletnie są dodatkowo zobowiązane dostarczyć pisemną zgodę rodzica/opiekuna na rozpoczęcie kursu.

Odkryj nową jakość nauki jazdy z naszym kursem na Suzuki Swift! Nasze zajęcia praktyczne odbywają się na nowoczesnych i dynamicznych samochodach Suzuki Swift, które są nie tylko świetne do nauki, ale także sprawiają, że cały kurs jest znacznie przyjemniejszy. Co więcej, zapewniamy, że to właśnie Suzuki Swift będzie Twoim towarzyszem podczas egzaminu państwowego – dzięki temu możesz czuć się pewnie i komfortowo, zdając egzamin na tym samym aucie, na którym się uczyłeś. Dołącz do nas i przekonaj się, jak fajna i efektywna może być nauka jazdy!

Prawo jazdy
KATEGORIA
samochód osobowy:

Samochód osobowy
  • z automatyczną skrzynią biegów
  • dla niepełnosprawnych

3300 zł

Samochód osobowy

Uprawnia do kierowania samochodem osobowym wyposażonym w automatyczną skrzynią biegów oraz samochodem osobowym z przyczepą również wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów, o ile masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W dzisiejszych czasach większość nowych samochodów jest produkowanych z automatyczną skrzynią biegów, dlatego też coraz więcej kandydatów na kierowców decyduję się na rozpoczęcie szkolenia na „automacie”. Kierowanie samochodem z automatyczną skrzynią biegów jest dużo mniej absorbujące,  oraz wygodniejsze przede wszystkim w ruchu drogowym . W opinii doświadczonych kierowców prowadzenie samochodu ”w automacie” jest lżejsze i przyjemniejsze niż auta z manualną skrzynią biegów. Nasza Toyota Yaris jest nowoczesnym pojazdem hybrydowym, posiada wiele rozwiązań z którymi warto się zapoznać. Natomiast Skoda Fabia posiada dodatkowe rozwiązanie pozwalające na prowadzenie jazd dla osób z dysfunkcją układu ruchu, również z orzeczoną grupą inwalidzką.
Sam kurs nauki jazdy przebiega identycznie jak na samochód z manualną skrzynią biegów. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest uzyskanie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem samochodowym oraz skończone 18 lat.

Samochód osobowy

30 godzin zajęć teoretycznych

podczas których kursant zdobywa wiedzę z zakresu obsługi pojazdu oraz przepisów ruchu drogowego.

Samochód osobowy

30 godzin zajęć praktycznych

odbywających się zarówno na placu manewrowym jak i w ruchu drogowym.

Samochód osobowy

szkolenie w zakresie pierwszej pomocy

Samochód osobowy

materiały dydaktyczne

DLACZEGO OSK PIOTR?

Przygotowując ofertę kursu prawa jazdy na samochód osobowy w OSK PIOTR byliśmy świadomi jak bardzo niezbędnym dokumentem w dzisiejszych czasach jest posiadanie prawa jazdy kategorii B oraz umiejętność sprawnego prowadzenia samochodu osobowego. Dlatego też, nasza oferta nie jest skierowana tylko i wyłącznie do osób pewnych siebie, nie posiadających blokad psychicznych przed prowadzeniem samochodu. W OSK PIOTR kładziemy szczególny nacisk na to, aby każdy człowiek, zarówno osoba młoda, jak i starsza, kobieta i mężczyzna, osoba w pełni sprawna oraz z niepełnosprawnościami dostała szansę na zdobycie tego bardzo ważnego dokumentu. Udaje nam się to osiągnąć dzięki wyjątkowej wyrozumiałości i cierpliwości naszych doświadczonych instruktorów, którzy w sposób szczególny dbają o merytoryczne oraz mentalne przygotowanie przyszłego kierowcy służąc mu pomocą podczas każdej godziny szkolenia.

KORZYŚCI DLA KURSANTÓW

Nasi klienci cenią nas za:

Samochód osobowy

MINIMUM FORMALNOŚCI

OSK PIOTR to SZKOŁA JAZDY, GABINET MEDYCYNY PRACY oraz PORADNIA PSYCHOLOGICZNA w jednym miejscu.

Samochód osobowy

ELASTYCZNE GODZINY JAZD

Samochód osobowy

DOŚWIADCZENI I CIERPLIWI INSTRUKTORZY

Samochód osobowy

Zdajesz na tym na tycz jeździsz

Podstawiamy nasze pojazdy na egzamin WORD, więc są to dokładnie te same samochody na których odbywały się jazdy

Samochód osobowy

SZYBKI DOJAZD DO WORDU

Najwięcej oblanych egzaminów jest w okolicach WORDu, a my mamy blisko, aby przećwiczyć tamte rejony 🙂

INSTRUKTORZY

Mariusz

Posiadane uprawnienia instruktorskie: kat. A, B, C

Marcin

Posiadane uprawnienia instruktorskie: kat. B

Marcin

Posiadane uprawnienia instruktorskie: kat. B

Staszek

Posiadane uprawnienia instruktorskie: kat. B

Dawid

Posiadane uprawnienia instruktorskie: kat. A, B, BE, C, CE, D

Karol

Posiadane uprawnienia instruktorskie: kat. A, B, C, D

Janusz

Posiadane uprawnienia instruktorskie: kat. A, B

Ewelina

Posiadane uprawnienia instruktorskie: kat. A, B

Zapraszamy do zapisów na kursy!
Im wcześniej zaczniesz, tym szybciej będziesz mógł się cieszyć zdanym prawem jazdy, dlatego nie odwlekaj decyzji o podjęciu nauki na potem!