OSK PIOTR - nauka jazdy Lublin - Kursy zawodowe dla kierowców Lublin - Badania lekarskie Lublin - Medycyna pracy Lublin - Poradnia psychologiczna Lublin

Infolinia : 8:00 - 17:00
od poniedziałku do piątku
sobota 9.00 - 13.00
Lublin, ul. Droga Męczenników Majdanka 57/2

Badania Psychotechniczne

Badania psychologiczne potocznie zwane również „psychotestami” to badania, które ma obowiązek przejść każdy kto chce być kierowcą zawodowym oraz kierowca zawodowy, któremu kończy się ważność prawa jazdy. Nasza pracownia zajmuję się diagnostyką psychologiczną w gałęzi transportu dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W OSK Piotr Lublin zrobicie Państwo wszystko w jednym miejscu, przy minimalnej ilości formalności oraz w przyjaznej atmosferze. Zapraszamy!

Prowadzimy badania psychologiczne dla:

 • kierowców zawodowych, którym kończy się prawo jazdy do wyrobienia Profilu Kierowcy Zawodowego ( PKZ )
 • kandydatów na kierowców zawodowych do wyrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę ( PKK ) oraz Profilu Kierowcy Zawodowego ( PKZ )
 • instruktorów nauki jazdy, instruktorów techniki jazdy, egzaminatorów oraz kandydatów na te stanowiska
 • kierowców, prowadzących samochody służbowe
 • kierowców pojazdów uprzywilejowanych, kierowców taxi
 • kierowców skierowanych z Urzędu z powodu:
  – przekroczenia limitu punktów
  – prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu lub środków psychoaktywnych
  – utraty prawa jazdy w okresie próbnym
  – stracenia prawa jazdy z powodu stworzenia wypadku w ruchu drogowym
 • badania psychologiczne wymagane do pracy

Psychotesty dla kierowców zawodowych oraz kandydatów na kierowców zawodowych

W przypadku kierowców zawodowych oraz kandydatów na kierowców zawodowych badania psychologiczne są pierwszą czynnością, którą należy zrobić przed rozpoczęciem odnowienia prawa jazdy bądź zwiększenia swoich dotychczasowych kompetencji.

W naszej poradni bezpośrednio po pozytywnym zakończeniu badania otrzymują państwo orzeczenie psychologiczne z którym następnie podczas jednej wizyty w naszym ośrodku wykonują Badania Lekarskie. Po wykonaniu kompletu badań należy pójść do wydziału komunikacji z celu wyrobienia profilu PKK lub PKZ. W razie pytań lub chęci zapisania się na badanie zachęcamy do kontaktu.

Cena tego badania wynosi 150zł.

Gabinet psychologiczny powstał z myślą o kierowcach zawodowych, którzy wg. polskiego prawa są zobowiązani do przejścia badań psychologicznych aby móc czynnie wykonywać swój zawód. Dzięki temu, że w OSK Piotr gabinet medycyny pracy, pracownia psychologiczna oraz wszystkie kursy odbywają się w jednym miejscu, nasi kursanci nie są narażeni na zbędne trudności formalne – wszystko, co będzie Ci potrzebne załatwisz u nas!

ZAPISY

Zapraszamy do zapisów na kursy!
Im wcześniej zaczniesz, tym szybciej będziesz mógł się cieszyć zdanym prawem jazdy, dlatego nie odwlekaj decyzji o podjęciu nauki na potem!